Upozorneni pred vstupem na stranky:
Vstupujete na stranky, jenz obsahuji eroticky a sexualne zamereny material. Prectete si proto peclive podminky vstupu a nasledne prijmete zminene podminky ci je zamitnete a odejdete z techto stranek.
Stisknutim tlacitka vstoupit potvrzuji:
1. Je mi vice nez osmnact (18) let a potvrzuji, ze jsem jiz dosahl(a) zletilosti.
2. Pokud se nachazim ve state, ve kterem je hranice zletilosti stanovena odlisne od Ceske republiky (napr. na 21 let), potvrzuji, ze splnuji veskere podminky zletilosti a moznosti vstupu na uvedene stranky.
3. Zamezim, aby diky memu chovani ke zde obsazenym datum pristupoval kdokoli nezpusobily ci nezletily.
4. Muj zajem o vsechny zde obsazene udaje a materialy je ciste soukromy a je urcen pouze pro mou a jen mou vlastni potrebu. Prohlasuji, ze sexualne zamereny material mne nepohorsuje, neurazi a nejsem jim nijak ohrozen.
5. Je mi znamo, ze veskere obrazove a textove materialy na strankach, na ktere jsem se rozhodnul vstoupit jsou chraneny autorskym zakonem. Jakekoli sireni obsahu nebo jeho casti bez predchoziho pisemneho souhlasu provozovatele stranek je vyslovne zakazano.
6. Jsem si vedom toho, ze porusenim nektereho z vyse uvedenych ustanoveni se vystavuji riziku obcanskopravnich sporu, pripadneho i trestnepravniho stihani.


prostitutka Dolni Kounice - prostitutka Chvaletice

:roll: prostitutka Mohelnice :lol: masteroxxx máš tady na stránce Hotýlky pro prostitutka Dolni Kounice milenky, jestli můžu radit, tak se prostitutka Pacov příště podívej na všechny stránky prostitutka Dolni Kounice nebo nahoře prostitutka Dolni Kounice je kolonka hledat, tam napíšeš co chceš a dole zaškrtneš příspěvky nebo témata. prostitutka Svihov Pokud prostitutka Dolni Kounice tě ještě něco zajima, ptej se. Ochota prostitutka Nova Role a příjemný přístup zmizel ve chvilce, kdy jsem zaplatil. prostitutka Dolni Kounice Chlapi- byl už někdo u těch bab na Žerotíńáku? vážím 54kg,mám 172cm...v=Gb9JctkU5MQ ps- ony a snad i ony dobre vedi... celé mi to prostitutka Trhove Sviny připadalo prostitutka Teplice nad Metuji podezřelé. :D Platila mamča. Díkes za info.,bohužel při údržbě serveru s poštou zmizely v propadlišti dějin :cry: dík prostitutka Osecna za info,jak vyzkouším dám vědět Dík za upozornění, upravím to a aktualizuji. cyklon, před časem o ní psal jack v Recenze privátů 2oo8/2009.5.nemůže přeci říci bordelmamá,že se jí nechce........ Na tu prostitutka Dolni Kounice starsi je to 728427648, v prostitutka Polna tom druhem ma kazda svuj, na tu s nejlepsim oralkem, nakratko cernovlaska, asi tak 40, trosku prostitutka Studenka macata, tak ctyrky je 724518056. Mno... Dela vse jen s ochranou, o penize si rekne az po tom, nebere telefony pred zakaznikem, v posteli uragan. Dela jeste prostitutka Dolni Kounice prostitutka Nyrsko vubec?