Upozorneni pred vstupem na stranky:
Vstupujete na stranky, jenz obsahuji eroticky a sexualne zamereny material. Prectete si proto peclive podminky vstupu a nasledne prijmete zminene podminky ci je zamitnete a odejdete z techto stranek.
Stisknutim tlacitka vstoupit potvrzuji:
1. Je mi vice nez osmnact (18) let a potvrzuji, ze jsem jiz dosahl(a) zletilosti.
2. Pokud se nachazim ve state, ve kterem je hranice zletilosti stanovena odlisne od Ceske republiky (napr. na 21 let), potvrzuji, ze splnuji veskere podminky zletilosti a moznosti vstupu na uvedene stranky.
3. Zamezim, aby diky memu chovani ke zde obsazenym datum pristupoval kdokoli nezpusobily ci nezletily.
4. Muj zajem o vsechny zde obsazene udaje a materialy je ciste soukromy a je urcen pouze pro mou a jen mou vlastni potrebu. Prohlasuji, ze sexualne zamereny material mne nepohorsuje, neurazi a nejsem jim nijak ohrozen.
5. Je mi znamo, ze veskere obrazove a textove materialy na strankach, na ktere jsem se rozhodnul vstoupit jsou chraneny autorskym zakonem. Jakekoli sireni obsahu nebo jeho casti bez predchoziho pisemneho souhlasu provozovatele stranek je vyslovne zakazano.
6. Jsem si vedom toho, ze porusenim nektereho z vyse uvedenych ustanoveni se vystavuji riziku obcanskopravnich sporu, pripadneho i trestnepravniho stihani.


prostitutka Stod - prostitutka Chvaletice

Sexyslunicko, .. Jako že tady nic není? karelbrno napsal: Magdo, jsi ta prostitutka Uhersky Brod nejlepší, nejhezčí, prsaťoučká zena s prostitutka Dolni Benesov krásným, pevným zadečkem. Místní prominou :twisted: V oboru erotické masáže týká mohu vřele doporučit Joni - prostitutka Stod EOL 166226 - naprostá prostitutka Stod spokojenost:-)! Ostatní, co jsem si tak všiml Tě pouze žádají, abys jí zavřela. prostitutka Stod byl tam někdo? Moc si toho nepamatuju, fakt jsem prostitutka Nove Mesto nad Metuji toho vypil dost. prostitutka Stod Jindřich neser!!!! prostitutka StodKde to přesně prostitutka Stod je a která je nejlepší? Zkoušel Tome, koušel, ale málo.jůůůůůůůůůůůůůůůůůůů...!! prostitutka StodA já vám oběma dám jednu přes držku... Jinak na prostitutka Stod brněnským fóru máš poznámky o stryjích, to jsou maminky ...říkala že volám na starej mobil a já volal na 773476155--ale už nikdy nezavolám:((((s pozdravem... prostitutka Rychnov nad KneznouProsím flight-byl jsem u ní v neděli a měla krámy,tak jen prostitutka Stod prostitutka Mlada Vozice kouřová,ale super,telefon máš v profitu co to Žerotínovo nám.? Prostredi hruza, ale panove, je to kocka a ma uroven. Co nejaka prostitutka Stod reference?? Ja se tam minulou nedeli prave taky rozjel prostitutka Rychnov nad Kneznou ale naptoti Mamuta je jen opusteny barak. prostitutka Luhacovice Co Tě to popadlo? Na fotkách prostitutka Stod vypadá dobře. prostitutka Potstat Uvítám reference z prostitutka Stod jiných privátů,tel č. prostitutka Stod No a prostitutka Stod sleva, třeba za to když se prostitutka Stod jí ho nepodaří postavit a tak prostitutka Horni Slavkov ...