Upozorneni pred vstupem na stranky:
Vstupujete na stranky, jenz obsahuji eroticky a sexualne zamereny material. Prectete si proto peclive podminky vstupu a nasledne prijmete zminene podminky ci je zamitnete a odejdete z techto stranek.
Stisknutim tlacitka vstoupit potvrzuji:
1. Je mi vice nez osmnact (18) let a potvrzuji, ze jsem jiz dosahl(a) zletilosti.
2. Pokud se nachazim ve state, ve kterem je hranice zletilosti stanovena odlisne od Ceske republiky (napr. na 21 let), potvrzuji, ze splnuji veskere podminky zletilosti a moznosti vstupu na uvedene stranky.
3. Zamezim, aby diky memu chovani ke zde obsazenym datum pristupoval kdokoli nezpusobily ci nezletily.
4. Muj zajem o vsechny zde obsazene udaje a materialy je ciste soukromy a je urcen pouze pro mou a jen mou vlastni potrebu. Prohlasuji, ze sexualne zamereny material mne nepohorsuje, neurazi a nejsem jim nijak ohrozen.
5. Je mi znamo, ze veskere obrazove a textove materialy na strankach, na ktere jsem se rozhodnul vstoupit jsou chraneny autorskym zakonem. Jakekoli sireni obsahu nebo jeho casti bez predchoziho pisemneho souhlasu provozovatele stranek je vyslovne zakazano.
6. Jsem si vedom toho, ze porusenim nektereho z vyse uvedenych ustanoveni se vystavuji riziku obcanskopravnich sporu, pripadneho i trestnepravniho stihani.


prostitutka Teplice - prostitutka Chvaletice

což někde, ehm, prostitutka Teplice chybí.... :D prostitutka Moravsky Beroun prostitutka Prebuz u prostitutka Teplice me se prostitutka Netolice nekrade takže neco prostitutka Teplice takoveho nepis to prostitutka Dolni Benesov mužéu psat ubozaci sbohem Chcete naznačit, že tohle je někdo ochotnej mrdat?!! prostitutka Chynov Už léta se o tom v kanceláři dohadujeme.. Ale na 30ti prostitutka Teplice stránkách sem nenašel jedinou recenzi krom chvalozpěvů jednoho mužika - očividně pasáka. :D To je Whole Lotta Rosie :mrgreen: (pro příznivce AC/DC) Hlasujte, prosím.,před vchodem ji prozvoníš aona ti otevře.A my se ji raději vyhneme. Líbá a nechá se hladit a lízat? Tak co, znate nekdo nejakou co tam s nima byla? EPIgram, Souhlas, protože prostitutka Teplice pak si někdo přečte jenom pár prostitutka Hronov posledních stránek, vytržených prostitutka Prostejov z kontextu, a vypadá to jak kdyby norníci byly prostitutka Mlada Vozice nějaký magoři co ubližujou holkám. Smočeným rákosům zdar! Zdravim mrdáky, po čase jsem zašel zasunout do Skuherský a zrovinka jsem tam narazil na Gábinu asi je tam krátce protože jí neznám.Postupně jsem prostitutka Teplice tam byl asi se všemi-i prostitutka Petrvald s těmi co tam už nejsou.Hodka je za 1500, pokud neslevnila.Krásno a prostitutka Rychvald estetično prostitutka Teplice si nechám na doma a pro děcka do pohádek. "NADA".